יום שלישי, 28 ביולי 2015

תלונה מספר 2- יש סיבה שהדגל של הקהילה ה"גאה" הוא צבעוני:


שמי עדיין רובין, אני עדיין עולה לכיתה י"א לצערי ועדיין כאן, הולכת לדבר על דברים שאם הם לא הבריחו אתכם פעם קודמת, הם בטוח יבריחו עכשיו.

עדיין כאן?
טוב אם כבר נשארתם, רציתי לדבר על עניין שתופס חזק במדיה - הקהילה "הגאה".
שלא תבינו אותי לא נכון, אין לי שום עניין נגד קהילה זו, להפך, אני תומכת, מחזקת ושמחה שיותר ויותר אנשים מוכנים לצאת מהארון ולהודות בנטייה המינית שלהם.
הבעיה שלי קשורה לצביעות בין הנטיות המיניות, ז"א- מדוע אנו מקבלים את הקהילה הגאה, אך לא מוכנים לקבל אף נטייה מינית אחרת, כגון זואופיליה, נקרופיליה וכן הלאה.

יש שיגידו שאלה סטיות מיניות ויש כאלה שישאלו אותי איך היה באברבנל ברגע שישמעו את דעתי, אבל אני חושבת שלקבל הומוסקסואלים, או לסביות, או טרנסג'נדרים וביסקסואלים אומר גם לקבל את כל השאר, מכיוון שכל הנטיות המיניות הן עניינו האישי של אדם בלבד ומי שמעדיף פרווה או חוסר בקצב לב אולי הוא גם בסדר, ואולי גם אותו אי אפשר לשפוט.

יש סקס אפיל, ויש sex with a פיל, לפעמים זה גם שניהם.

ואם אתם לא יכולים להבין נטייה מינית של נקרופיל, זואופיל או פדופיל, זה הגיוני לחלוטין, האם הטרוסקסואלים מבינים הומוסקסואליים או לסביות? לא הם לא, הם יכולים להעמיד פנים שכן, לצאת למצעד עם דגל, צועדים בנעליים עם שרוכים צבעוניים ולדרוש מהרשויות זכויות בין כולם, אבל אתה לא שייך להם, אתה סתם אחד מהעם.


כפכפים כי נזכרתי שהמצעד ביוני וחם בחוץ.

על אף שאני לא מבינה אף נטייה מכל מה שציינתי ולא חושבת שאבין, אני מקווה שאחרים כמוני לא יעצרו בצד הכביש ויתקשרו לרשויות בטענה שמישהו מעדיף פרה על בחורה. 


!Robin's out


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה